Kerkveiling

01-03-2018, 17:56 | Lezersnieuws | Ronny Blok

Datum:

vrijdag 23 maart 2018, 19:15 tot zondag 23 september 2018, 00:00

Locatie:

St. Anthoniusstraat 15
de Herberg
Nieuw-Vennep

Grappige, ludieke kavels Wie graag eens bij de pastoor thuis wil eten, met hem wil gaan fietsen of een jaar lang zijn haar gratis wil laten knippen bij Perdaan, moet zeker komen. Ook zijn er prachtige andere kavels te koop zoals gouden oorbellen, een schitterende ring, een ingebonden Katholieke Illustratie uit 1935, een damesfiets met lage instap een bijzonder hobbelpaard. Maar er zijn ook kleinere dingen zoals een ovale rvs pan met uitlekbak, een Brown sapcentrifuge en diverse bloemrijke kavels. Omdat Pasen nabij is kunt u ook artikelen op dat feest toegespitst tegenkomen. Kortom: teveel om op te noemen. Bajes En wie wil nu niet eens een keer de bajes bekijken? Dat kan na een dienst in de bajes door Jan Lange, die daarna aan een select gezelschap ook nog iets meer van de bajes laat zien. Wie van etentjes houdt moet zeker komen, want naast eten bij de Pastoor, een Libanees diner, wordt er ook in de zomer een grote BBQ georganiseerd in de binnentuin. We gaan nog niet alles verklappen, maar er zijn nog meer verrassingen op komst. Rad van Avontuur Wie een klein budget heeft, maar toch graag mee wil doen kan een kansje wagen bij het Rad van Avontuur. Voor een gering bedrag meedoen en kans maken op mooie prijzen. Aan iedereen is gedacht en de kerkveiling is er ook echt voor iedereen. De Herberg, in de grote zaal vrijdagavond 23 maart, aanvang 20.00 uur.